Първа международна научна конференция на знаещите „Бъдещето на талантите“

Първа международна научна конференция на знаещите "Бъдещето на талантите"

When

април 20, 2024 - април 21, 2024
10:00 am - 6:00 pm

Първа международна конференция, организирана от Фондация „Клуб Квант“ и Технически университет-София, Филиал Пловдив, която събира водещи умове в областта на науката, технологиите, инженерството и математиката, за да споделят знания, иновации и идеи за бъдещето на образованието.

Конференцията ще се проведе в четири тематични направления:

• Бъдещето на средното и висшето образование и преходът между тях
  • Дигитализация
  • Алтернативни форми на образование
  • Практическа насоченост в обучението – от учебника до експеримента

Участие във форума ще вземат преподаватели, ученици, студенти, международни експерти и представители на бизнеса.  Събитието се осъществява под патронажа на Кмета на Район „Северен“, Община Пловдив, Тракия Икономическа Зона и Издателство Просвета.

В рамките на Конференцията ще се проведе и 56-то издание на състезанието на знаещите на „Клуб Квант“

И двете събития са с отворен вход. За повече информация и регистрация, моля посетете уебсайта на Конференцията „Бъдещето на талантите“